Jmenuji se Adel Nommo Černá.

Jsem průvodkyně duše, facilitátorka Crystalline Breathwork a Mystical Dance®, freediving instruktorka a milovnice moudrosti oceánu.

Lidé mi říkají delfíní žena, mořská šamanka nebo Ama.

Plním sny, oživuji dobro~družnou duši a pomáhám rozzářit její perlu.

Mozaika mého příběhu…

Tomu, že dnes žiju svůj sen na perle Atlantiku, magické Madeiře, kde spolu s milujícím mužem vychováváme naší malou divošku Běličku, předcházela dlouhá cesta.

Dovedeš si představit, že před lety jsem sedávala od rána do večera v kanceláři, ťukala do počítače a žila život, který byl více o „měla bych“ než „po čem doopravdy toužím?“

Součástí tohoto příběhu bylo 12 let budování kariéry v HR managementu velkých korporací, kdy jsem se od náboru zaměstnanců dostala přes vzdělávání a projektový management až ke komplexní zodpovědnosti za veškeré HR aktivity pro několik zemí.

Práce s lidmi mě sice už tehdy nesmírně naplňovala, ale cítila jsem potřebu realizovat ji jiným způsobem.

Na počátku díky osobnímu koučinku a posléze i absolvování koučovacího výcviku jsem začala měnit své myšlení, získala  první klienty, odvahu ke změně, skoku a opuštění zlaté klece.

Vydala jsem se na dobrodružnou cestu plnou nejen světla, ale i stínů, lásky a o(d)puštění, nalezení krásy mateřství, vlastních kořenů, darů a propojení s esencí.

 

Od roku 2013 mě živí sdílení darů se světem ~ věnuji se individuální transformační péči, tvorbě autorských workshopů, online kurzů a retreatů v Čechách i zahraničí.

Důležité milníky na cestě

Ano, milovaní delfíni. První setkání s nimi se odehrálo v roce 2005, kdy jsem je zahlédla v australské Noose z mola. Další následovala v Chorvatsku při jachtingu, mnohokrát jsem s nimi plavala v Egyptě a také s těhotenským bříškem v Řecku. Dodnes si pamatuji, jak se mi při freedivingu v Egyptě jeden z delfínů zadíval hluboce do očí. Když jsem na Azorských ostrovech a Madeiře potkala i velryby, otevřely se ještě nové hloubky.

Setkání s těmito strážci vědomí, jak jim říkám, jsou magická a již mnohokrát jsem byla svědkem mocných transmisí, které se při nich odehrály. Když mne začali navštěvovat i ve snech a dechových meditacích, pochopila jsem, že máme úzké propojení. Cítím obrovskou vděčnost za svolení delfíní a velrybí moudrost oceánu probouzet i v nás.

 Jedním ze zásadních okamžiků, které mé spojení s vodou a jejími obyvateli posunulo na další úroveň, bylo mé setkání s freedivingem v roce 2011. Poté, co jsem se na vlastní kůži přesvědčila, že dokážu zadržet dech na 6 minut nebo potopit se do hloubky 60 metrů na 1 nádech a zažívat pod vodou stavy prohloubeného vědomí, bylo jasné, že sezení v kanceláři rozhodně není mé životní poslání.  

Nezbývalo než přiznat barvu, odhodit lodičky a probudit ploutvičky. Tak jsem se stala Amou, ženou moře…

Časem jsem si vysloužila přezdívku „potápka“ a když vstoupím do prostoru, je prý slyšet šumění.

Mám silné spojení s hvězdami Sirius a Mintaka, atlantskou civilizací, pyramidami, krystaly a chrámy Modrého slunce.

Freediving mne přivedl i na mou dlouholetou cestu do tajů dechu a k práci s myslí se postupně přidalo i tělo a duše.

Vydala jsem se také do Thajska za Monikou Nataraj a v roce 2014 začala facilitovat v Čechách Mystický tanec, meditace, Cyklus 5 elementů a ženské kruhy moudrosti.

Mezi klíčové výcviky, které ovlivnily mou současnou praxi a ze kterých doposud čerpám patří Neurokoučink, Rebirthing Breathwork u Leonarda Orra a Buteyko u Patricka McKeowna, Mystical Dance, Freediving Instructor u Umberta Pelizzariho, vodní inspirací mi byly také kurzy WATSU, Ocean Bodywork Aqua a Continuum Movement. Díky získání certifikace Marine Guide pod záštitou World Cataceans Alliance je mi blízký i respektující přístup k interakci s delfíny.

Kompletní přehled specializovaného vzdělání pro případ pídivých dotazů racionální mysli je k dispozici ZDE.

Jak mohu podpořit Tebe?

Nejčastěji mne vyhledávají ženy. Chodí za mnou pro odvahu.

Tu, která začíná v okamžiku, kdy si dovolíme být samy sebou a začneme se rozpomínat, kým doopravdy jsme. O čem ve skrytu duše sníme.

Je důležité následovat ten jemný šepot a své sny převádět do reality. Umět být ve své ženskosti. Skutečně cítit. A nebo taky prostě jen tak být…

Vytvářím bezpečné pole láskyplného přijetí a neutrality, ve kterém je možné uvolnit emoční napětí a stres, uzdravit dávná zranění, projasnit (s)mysl a spojit se s hlubokým vnitřním klidem a radostí.

Ráda pracuji s jemnohmotnými mořskými esencemi, kartami a s velkou oblibou využívám i úžasné zvukové nástroje – například křišťálovou či delfíní ladičku, očistný mořský buben, vodnářský zvon, vlastní hlas.

Pomohu Ti splnit sen (nejen) o plavání s divokými delfíny, probudit krystalické tělo, oživit dobro-družnou duši a rozzářit její perlu.

Baví mě otevírat bránu znovuzrození, užívat si zázraků každodennosti, prožívat bohatství jednoduchosti…a své poklady sdílet se světem.

Ať už máš v oblasti práce na sobě mnohé za sebou, jsi zkušeným průvodcem a nebo prostě slyšíš volání k setkání, jsem tady pro Tebe. V odvaze, jemnosti a jednoduchosti.

Můžeme se setkat:

~ online při Crystalline Breathwork rituálu nebo rozjasňujícím Soul callu

~ osobně na individuálním či skupinovém madeirském Soul Retreatu, na egyptském Soul Retreatu při plavání s delfíny

~ osobně v Čechách, kam jezdím párkrát do roka a pořádám i skupinové workshopy

~ na suchu i ve vodě, v místnosti i v přírodě

~ v džungli sociálních sítí nejvíc na Facebooku a taky trochu na Instagramu

Těším se na společná dobrodružství!