Crystalline Breathwork Rituál

Prapůvodní moudrost vody

Láskyplná síla dechu

Všeprostupující paprsek světla

Posvátný zvuk

Jsi připravená vstoupit do krystalické jasnosti?

Zvu Tě k posvátnému setkání v jednoduchosti.

 

Vyslyš volání společného setkání…

Možná to taky cítíš.

Staré už nefunguje, nové se teprve rodí.

Přežité systémy přesvědčení se rozpadají, masky odpadají.

A Ty víš, že ke svému růstu už nepotřebuješ neustálá dramata, kotrmelce, propady a dřinu…však to sis vyzkoušela už vrchovatě!

Už máš na své cestě něco za sebou…

Na obzoru je Nová Země a s ní přicházejí i nové energie, které umožňují tvořit realitu jinak.

Ve větší jemnosti, lehkosti a s humorem následovat své sny.

Už dávno vím, kolik odvahy v sobě máš i to, jak důležitá je pro Tebe svoboda.

Právě pro duše, které mají silné spojení s oceánem, modrým paprskem, delfíny & velrybami, energií Atlantidy, Síria a Mintaky mi byla seslána mocná praxe Crystalline Breathwork. 

Jedno vím jistě.

Cesta kupředu může být jednodušší, než si často myslíme.

Přišel Tvůj čas?

Dary Crystalline Breathwork Rituálu

příliv oceánu energie, probuzení/synchronizace krystalického těla a spojení s jeho moudrostí, aktivace skrytých zdrojů

odliv ~ hluboká energetická očista, emoční detox, opuštění starých frekvencí

zrcadlo hladiny ~ vnitřní klid, jasnost, životní jednoduchost

poklady hlubiny ~ návrat k zářivé esenci a perle duše, aktivace darů, nové dimenze prožívání radosti, lásky, štěstí a důvěry

vynoření ~ vstup do vesmírného flow, bohatství a zázraků každodennosti, tvořivosti a snění, které realitu mění

O Crystalline Breathwork

Crystalline Breathwork, neboli Krystalický dech, mi byl seslán jako nástroj pro současnou dobu.

Je nádherným rituálem očisty, energetizace a iniciace do spojení se zářivou perlou duše. Meditační praxí, která přináší hluboký smysl.

Po více než 10 letech práce s různými transformačními, dechovými i jinými technikami a vodou uvnitř i venku mi doslova vykrystalizoval pod rukama.

Tomu, aby se tak mohlo stát, předcházel náročný proces pouštění a očisty, který významně podpořilo i pobývání s delfíny a velrybami, setkání se smrtí a v poslední době i energie rozsáhlých požárů, které proběhly v mé těsné blízkosti na magické Madeiře.

Události uplynulých let mne neustále vedou do větší a větší důvěry, se kterou tuto cestu nyní otevírám i pro Tebe.

Crystalline Breathwork propojuje dary láskyplné síly dechu, moudrosti křišťálové vody v nás, paprsku božského světla a posvátného zvuku.

Čerpá z vědomí fraktální struktury Vesmíru a poznání, že:

~ dech je nejen naší primární výživou, ale také mostem do prohloubených stavů vědomí

~ okolo 70% našich těl je tvořeno vodou ~ její unikátní vlastnosti jsou společně s její pamětí klíčem k oceánu nekonečné moudrosti

~ když paprsek světla zasvítí do hlubin, otevírá se cesta na hladinu, ke hvězdám a zpět…

~ zvuk je prostředkem ukotvení struktury ve hmotě.

Jak Rituál probíhá?

Vše začíná již teď, právě v okamžiku, když čteš tyto řádky. Už nyní víš, zda cítíš rezonanci.

Příliv energie Ti pomáhá v jednom z důležitých kroků, kterým je rozhodnutí.

S nasloucháním vnitřního hlasu, bez zbytečného přemýšlení a váhání jde podle mé zkušenosti vše mnohem lépe. Asi i proto, že není moc co ztratit…naopak… lze mnoho získat.

Pro naše výjimečné setkání, ať už online nebo offline, vybereme energeticky příznivé datum i prostor.

Je důležité mít na zřeteli, že celý proces od Tvého rozhodnutí a odeslání rezervace již běží ~ možná Ti přijdou nějaké zajímavé indície, sny, synchronicity či snad dokonce výzvy a zkoušky, které bude třeba splnit…to vše je součástí. Stejně tak mně začnou od stanovení termínu setkání přicházet pokyny a informace k naší společné práci.

Pokud to bude třeba, požádám Tě před samotným setkáním o specifickou přípravu.

Chvíli před časem konání otevřu posvátný prostor pro rituál. Abychom co nejlépe využily jeho potenciál, naladíme se a ukotvíme v přítomném okamžiku.

Po krátkém rozhovoru se obvykle v leže či v sedě společně s mým provázením ponoříš do prohloubeného stavu vědomí a otevřeš se  proudu krystalické energie a vstoupíme do bodu nula.

Vždy pracujeme v jemnosti a přitom pevné vlídnosti,  v souladu s cestou duše a tedy i s Celkem.

Podporou jsou nám i nádherné karty Šepot oceánu, delfíni a velryby, nebo také zvuk ~ třeba křišťálová ladička, oceánský buben, hlas a někdy taky úplné ticho ~ podle toho, co je právě třeba.

Po skončení dáváme dostatek prostoru, aby celý prožitek mohl doznít, věnujeme se i tématu integrace a podpoře do každodennosti.

Každé setkání (s láskou mu říkám také „dýchánek“) je jedinečnou oslavou života a prožitky je zpravidla těžké dát do slov. Někdy má energii chrámového léčení, jindy připomíná šamanskou cestu nebo kranio-sakrální terapii.

Jaké bude to Tvé?

Individuální péče s Crystalline Breathwork

Rozjasňující Soul call


40 min. 1.333,- Kč

audio/videocall k Tvému aktuálnímu tématu v koncentrované formě ~ energetická očista, aktivace, vyjasnění a zklidnění, vhled prostřednictvím poselství karet Šepot oceánu, přeladění na novou úroveň vědomí ~ vše dle toho, co je právě třeba

 Aktivační rituál

online po Zoomu/ WhatsApp/ FaceTime 120 min. 3.800,- Kč

živě dle dostupnosti Madeira či Čechy 150 min. 4.400,- Kč

Během tohoto setkání společně procházíme vstupní informace a navazujeme na důležité souvislosti, které pomáhají vyjasňovat záměr. V této fázi nám pomáhá koučovací přístup.  Dále probíhá napojení a první praxe – iniciace do Crystalline Breathwork, na konci které se většina lidí cítí doslova znovu~zrozená.

Z důvodu časové a energetické kapacity + pro maximální péči a plnou přítomnost, kterou do těchto setkání vkládám, otevírám aktuálně prostor pouze pro 2~3 rituály měsíčně.

Synchronizační setkání


online po Zoomu/ WhatsApp/ FaceTime 90 min. 3.300,- Kč
živě dle dostupnosti Madeira či Čechy 120 min. 3.800,- Kč

Synchronizační setkání plynule navazují na první aktivační rituál. Během těchto setkání pokračujeme v započaté práci. Reflektujeme, prohlubujeme praxi a pracujeme s tím, co si žádá přítomnost. Pro transformační efekt a podporu integračních procesů pracujeme obvykle v sérii 6-12 setkání. Doporučená frekvence je cca 1x měsíčně.

Díky kontinuitě opakováného setkávání se dostáváme nejen do potřebné hloubky, ale zároveň vědomě poskytujeme prostor a čas drahocenné krystalizaci a ukotvení nového energetického nastavení.

Metamorfóza

Pokud to se svým posunem myslíš opravdu vážně, vřele doporučuji předplacení balíčku 6 online setkání (doba čerpání max. 9 měsíců od objednávky, zvýhodněná cena 2.800,- Kč/90 min.) Díky Tvému rozhodnutí, závazku a kontinuitě může nastat skutečně hluboká proměna…taková si totiž žádá prostor i čas.

16.800,- Kč

Vstup do krystalické jasnosti

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Časté dotazy

Jak se připravit?
  • dej této významné události takovou důležitost, jakou si zaslouží
  • přichystej si klidné místo, kde Tě nebude nikdo vyrušovat, na sebe si vezmi pěkný pohodlný oděv, zpříjemni si prostředí (třeba si rituálně zapal svíčku nebo si k sobě vezmi oblíbený talisman), pro komfort je vhodné mít k dispozici i deku a polštář (dýchánek bude probíhat vsedě/vleže)
  • pro online dýchánek se ujisti, že máš dobré internetové připojení, ideální je použít také sluchátka či kvalitní reproduktory
  • doporučuji konzumovat před dýchánkem odlehčenou stravu a pít dostatek čisté vody, nebýt ani úplně nalačno, ani těsně po jídle
  • vezmi si k sobě také lahev s vodou, svůj deník/poznámkový blok a tužku, případně pastelky a papír – často se děje, že přijde proud nové inspirace
  • dopřej si prostor i po skončení, aby prožitky mohly krásně krystalizovat – počítej s časovou rezervou a určitě si hned po skončení neplánuj žádné důležité schůzky
  • v rámci dne konání je skvělá také koupel s mořskou solí, případně sprcha se solným peelingem, výborně působí i esenciální oleje
  • pro podporu detoxikace na všech úrovních dbej i následně na zvýšený příjem tekutin (ideálně pramenitá neperlivá voda)
Co když nastane nějaká nepředpokládaná událost a já se nebudu moci zúčastnit ve stanoveném termínu?

Komunikujeme spolu vždy ve vzájemném respektu a ohleduplnosti. Při zrušení méně než 24 hod. před začátkem sezení činí storno poplatek 50% uvedené ceny, pokud se nedomluvíme jinak.

Jsou zde nějaká omezení či kontraindikace?

I když se jedná o velmi jemnou a bezpečnou techniku, dbám na vyšší citlivost a specifické potřeby např. v případě probíhajícího menstruačního cyklu či během těhotenství.

Zohlednění stavu je třeba například také u srdečních problémů, epilepsie, vysokého krevního tlaku či jiných zdravotních nebo psychických obtíží.

Jakákoliv zdravotní omezení se mnou prosím vždy konzultujte předem.

Jaký je rozdíl mezi dýchánkem naživo a online?

Obojí má svá pro i proti.

Je na místě přiznat, že na začátku jsem byla vůči online dýchánkům skeptická.

Opakované zkušenosti mne však utvrzují, že funguje stejně skvěle, jako osobní setkání, pro někoho možná dokonce i o něco lépe.

Je to dáno i tím, že pracujeme v dimenzi mimo čas a prostor, ve které odpadají různá omezení.

Mezi velké benefity patří úspora času, komfort, vytvoření příznivé kotvy energie v místě konání (např. doma), není nutnost cestovat a je tak možno rovnou integrovat.

A když se to čas od času zadaří, osobní setkání je třešničkou na dortu – bezesporu má svůj nezastupitelný význam.

Tím, že bydlím na Madeiře, je osobní setkání možné buď tady, nebo při mých návštěvách v Čechách, kde mám však velmi omezenou kapacitu.

Pamatuj, že každá cesta hrdiny má své výzvy a často je třeba překročit stín starých, již nefunkčních přesvědčeních…třeba o tom, že něco nemůže fungovat 🙂

 

Odezvy spřízněných duší

Rituály Crystalline Breathwork jsou velmi hluboké a intimní. Ne vždy lze slovy sdílet a ne vždy je to žádoucí. Ctím bezpečný prostor, soukromí i přání zachovat anonymitu. Ve starodávných chrámech probíhalo léčení v tajných komnatách, které byly skryty očím běžných kolemjdoucích… přesto se o nich však dozvěděl ten, kdo potřeboval… tak je to i u mne…

„Milá Adél, ani nevíš, jak moc jsem vděčná, že jsi byla mým osobním průvodcem. Původně jsem za Tebou šla spíš ze zvědavosti, ale pak jsem pochopila, že dech je opravdu zázračný, pročištuje hluboko uvnitř, odhalí naše bloky (v těch místech prostě neproudí) a pomáhá odkládat naše masky.

Teď si již neumím představit začátek dne bez rozdýchání a propojení se s duchem a svou esencí.

Ještě jednou děkuji, že jsi.“

Hanka P.

„Dnes už vím, že setkání s Adel bylo zcela zásadní, snad až téměř osudové.

Provázela mě náročným obdobím, ale až díky dechové terapii se mi otevřely zcela nové obzory.

Odhodit nánosy starých emocí bylo zcela nevyhnutelné.

Díky těmto zážitkům jsem mohla vidět více samu sebe bez příkras a iluzí.“

Tuto zkušenost bych přála všem, kteří o ni stojí.“

Soňa

KRÁSA NEBESKÁ

Nádech… Výdech… Nádech… Cítím krásu…Nádech…Výdech…Uvěřitelně skutečný pocit nádhery mám… Usmívám se… Nádech… Výdech… Pláču… Nádech… Výdech… Směji se… Nádech… Výdech… Cítím hlubokou vděčnost za prožití toho nádherna – krásy nebeské. Je mi, jak mi v životě ještě nebylo… (pokus o vyjádření nevyjádřitelného)
Děkuji Ti Adel za Tvé provázení a podporu při objevování toho nádherného v nás.

NECHAT DECH PŘEVZÍT OTĚŽE

Nádech…Výdech…Nádech…Výdech…
Zní to tak jednoduše a přirozeně. A také že to skoro jednoduché je. Jen to chvilku trvá, než dovolíte dechu, aby převzal otěže. Ale jakmile to dovolíte a povolíte, tak se začnou dít „věci“ – dochází k úlevě, osvobození a pocitu radosti a lehkosti. Za dnešní krásnou příležitost si oddechnout Ti děkuji.

RE-BIRTH-DAY

Možná jste o takovém okamžiku slyšeli.
Možná jste o něm slyšeli pouze v souvislosti s dramatickými životními událostmi. To pak většinou zazní věta „Dnes jsem se znovu narodil/a.“
No a někdy je možné takový pocit ZNOVU-ZROZENÍ zažít i bez toho dramatična okolo. Cítím ohromnou vděčnost, že jsem dnes takový pocit mohla prožít a být si ho plně vědoma. Nepopsatelné.

Bohu

„Od první chvíle, kdy jsem se s Adél setkala, jsem si byla jistá, že to je ta pravá osoba, kterou bych ráda měla po boku při noření se do mé duše a hledání odpovědí na nezodpovězené otázky.

Adél mi byla velkou oporou a inspirací na mé cestě ke změně. Je až neuvěřitelné, jak ve mně už od prvního sezení dokázala číst jako v otevřené knize.

Adél vás dokáže svými dobře volenými otázkami nasměrovat přímo k jádru věci. Na naše sezení jsem se vždycky moc těšila, i když probíraná témata a to, co jsme společně objevily, nebylo vždy příjemné. Věděla jsem ale, že s Adél to všechno zvládnu.

Během jednoho roku, kdy naše sezení probíhaly, jsem dostala velmi cennou oporu, rady, inspirace, ale také tipy a techniky, které mi pomáhaly změnit moje dosavadní návyky, o kterých už jsem věděla, že změnit potřebují, nevěděla jsem ale, jak toho docílit.

Za své rozhodnutí vydat se na cestu s Adél po svém boku jsem velmi ráda a vážím si všeho, co pro mě má průvodkyně udělala.“

Kája R.

„Tak dneska jsme přepsaly dějiny…………..“

Kateřina